The Legal 500 EMEA знову визнав SVP у практиці вирішення спорів – Selepey, Volkovetsky & Partners

The Legal 500 EMEA знову визнав SVP у практиці вирішення спорів

15 Квітня 2021

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA третій рік поспіль визнає «Селепей, Волковецький і Партнери» як одну з найкращих юридичних фірм України у сфері вирішення спорів (Tier 4). Практику фірми очолюють партнери Андрій Селепей та Орест Дожджанюк.

 

Дослідники рейтингу зазначили, що «Селепей, Волковецький і Партнери» — «дуже досвідчена у веденні складних судових справ юридична фірма», а також, що юристи фірми «ретельно вивчають усі деталі проєкту і швидко реагують на всі складні обставини”.

 

На сайті рейтингу процитовано деякі відгуки клієнтів про роботу юристів фірми:

 

«Мою справу веде Богдан Савченко. Він надзвичайно компетентний, надійний, розумний та прагматичний. Він завжди контролює всі аспекти проєкту. Він приділяє достатньо часу та уваги клієнту.»

 

«Олександра Сєрова — талановитий юрист. Вона розумна, відповідальна і дуже приємна у спілкуванні.»

 

«Старший юрист Юрій Селепей старанно, відповідально та послідовно підходить до моєї справи. Він професійний, приємний і доброзичливий у спілкуванні.»

 

Дякуємо дослідникам каталогу за високу оцінку нашої роботи, а також нашим клієнтам за чудові рекомендації!

 

The Legal 500 EMEA — одне із найавторитетніших міжнародних юридичних видань. Рейтинг видається із 1987 року. Дослідники аналізують роботу юридичних фірм у більш ніж 150 юрисдикціях. Оцінки та рекомендації довідника базуються на незалежних дослідженнях юридичних фірм, а також на відгуках їхніх клієнтів.