SVP піднялася до Tier 2 в рейтингу The Legal 500 EMEA у практиці приватних клієнтів – Selepey, Volkovetsky & Partners

SVP піднялася до Tier 2 в рейтингу The Legal 500 EMEA у практиці приватних клієнтів

15 Квітня 2021

Згідно з результатами щорічного аналітичного дослідження ринку юридичних послуг The Legal 500 EMEA, юридична фірма «Селепей, Волковецький і Партнери» третій рік поспіль була рекомендована у практиці приватних клієнтів. Цього року фірма піднялася на одну позицію, і тепер увійшла до Tier 2!

 

Практику фірми очолює партнер Ярослав Волковецький. Також дослідники підкреслили роль партнера Андрія Селепея та старшого юриста Юрія Селепея.

 

Дослідники цитують слова клієнтів фірми: «Я чув дуже хороші рекомендації про «Селепей, Волковецький і Партнери» до початку нашої співпраці. Слід зазначити, що вони повністю довели свою ефективність, показали високий рівень професіоналізму та здатність створювати більшу цінність для своїх клієнтів. Юристи SVP дуже ретельно розглянули мою справу. Вони були доброзичливі та уважні; всі мої побажання були враховані. Глибоке розуміння бізнесових та економічних нюансів сприяло тому, що результат був саме таким, як я хотів. SVP — це неймовірна команда.»

 

The Legal 500 EMEA — одне із найавторитетніших міжнародних юридичних видань. Рейтинг видається із 1987 року. Дослідники аналізують роботу юридичних фірм у більш ніж 150 юрисдикціях. Оцінки та рекомендації довідника базуються на незалежних дослідженнях юридичних фірм, а також на відгуках їхніх клієнтів.