DAK – Selepey, Volkovetsky & Partners

DAK

Юридична «реанімація» Дрогобицького заводу автомобільних кранів

Наш клiєнт

Акціонери ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» — виробника вантажопідіймальної техніки. З 1966 року завод був одним із найбільших машинобудівних підприємств у Західному регіоні.

Виклик

Акціонери DAK звернулися до нашої фірми в 2016 році, коли вони втратили контроль над бізнесом внаслідок недружнього поглинання через незаконно ініційовану щодо заводу процедуру банкрутства.

Стресовість активу

Підприємство стало жертвою незаконного недружнього поглинання

Була сформована фіктивна заборгованість, на підставі якої суд порушив провадження у справі про банкрутство, а недобросовісні кредитори і арбітражний керуючий отримали фактичний контроль над заводом.

Незаконні дії арбітражного керуючого і кредиторів

Конструкторська документація, а також корпоративні ноу-хау були незаконно відчужені.

Наявність правової колізії

Законом не було чітко врегульовано можливість закриття банкрутства на стадії ліквідаційної процедури.

Успix компанiї

Юристи «Селепей, Волковецький і Партнери» подолали правову колізію і довели в суді незаконність процедури банкрутства, ініційованої проти DAK, захистили права акціонерів і працівників компанії. Це було проривне рішення, за допомогою якого юристи SVP не допустили використання банкрутства як інструменту недружнього поглинання та відновили роботу підприємства.

 

На сьогодні DAK повністю виплатив свої борги перед найбільшими кредиторами і успішно працює.

Вiдгук

«Ми звернулися до «Селепей, Волковецький і Партнери» у ситуації, коли я особисто не бачив шансів відновити наші права. Але завдяки високому професіоналізму та сміливості приймати нестандартні рішення команда SVP змогла юридично врятувати Дрогобицький завод автомобільних кранів, тим самим створивши передумови для залучення інвестицій та відновлення його роботи.»

Сергій Коваленко, співвласник Дрогобицького заводу автомобільних кранів

Наступний проект

Ревіталізація пивзаводу в м. Калуш

Перейти