SVP успішно реструктуризувала заборгованість компанії «Ліга» на суму понад 4,5 млрд грн – Selepey, Volkovetsky & Partners

SVP успішно реструктуризувала заборгованість компанії «Ліга» на суму понад 4,5 млрд грн

27 Липня 2022

У липні «Селепей, Волковецький і Партнери» успішно завершила проєкт із реструктуризації заборгованості компанії «Ліга» — власника одного із провідних товарних і генетичних господарств Кіровоградщини, яке входить у ТОП-15 свиноферм України.

 

З березня 2019 року щодо компанії тривала процедура банкрутства, в межах якої загальні вимоги кредиторів до підприємства склали понад 4,5 млрд грн (у тому числі вимоги державного банку на суму 4,25 млрд грн).

 

Наш клієнт, іноземна компанія Estelle Ventures Ltd, виступила інвестором у справі про банкрутство з метою проведення реорганізації компанії «Ліга» і відновлення її платоспроможності.

 

Результатом дворічної роботи SVP (яка включала, зокрема, проведення переговорів із банком, іншими кредиторами і боржником, розробку юридичних механізмів фінансового оздоровлення підприємства та задоволення вимог кредиторів, підготовку плану санації тощо) стало схвалення кредиторами і затвердження судом плану санації у справі про банкрутство компанії «Ліга». Як наслідок — кредитори будуть стабільно отримувати погашення боргів, а інвестор матиме змогу розвивати підприємство і забезпечувати його повноцінну роботу.

 

Проєкт супроводжувала команда SVP на чолі з партнером Богданом Савченком.