Про фірму – Selepey, Volkovetsky & Partners

Про фірму

«Селепей, Волковецький і Партнери» є юридичною фірмою нового покоління.

Вiдновлення вартостi

Ми впровадили ряд інновацій та стали першою в Україні фірмою, яка спеціалізується на ревіталізації юридично-стресових активів та відновленні їх вартості.

Вирішуємо всі юридичні питання

Ми вирішуємо всі юридичні питання щодо проблемного активу, залучаємо проектне фінансування та приводимо активи у відповідність до вимог галузей.

Ми допомагаємо власникам бізнесу знаходити юридичні рішення в ситуаціях, вирішальних для їх компаній. Наша підтримка допомагає вигравати на довгій дистанції, знаходити і втримувати стратегічну перевагу.

Не існує безнадійних справ

Ми спроможні винести правову дискусію на той рівень, який буде достатнім для захисту ваших прав та інтересів.

 

Для нас не існує безнадійних справ, якщо права клієнта порушені. Ми впроваджуємо ефективні юридичні стратегії, нейтралізуючи вплив усталених парадигм, стереотипів та інших викликів, пов’язаних з недостатнім рівнем розвитку верховенства права на сьогодні.

Ми маємо історію успіху з виграшу справ та розв’язання задач з низькою оцінкою  вихідних шансів.

Ми успішно повертаємо втрачені активи, захищаємо частку в бізнесі, нейтралізуємо вплив недружніх поглинань та іншого незаконного впливу.

Вносимо вклад в усю юридичну галузь

Ми робимо вклад у майбутнє професії юриста. Ми створюємо ментальний простір, який сприяє все більшій роботі юристів над новими ідеями чи концепціями, заохочуючи їх навчатися колаборації з клієнтом у новий спосіб.