Корпоративне право
Формування правильної корпоративної структури будь-якого великого і навіть добре налагодженого бізнесу є загальноприйнятою практикою, та часто буває необхідним для подальшого зростання бізнесу. Водночас, такі зміни можуть стати джерелом певної напруги у відносинах як між акціонерами, так і між кредиторами.

В рамках проведеної нашою Фірмою корпоративної реструктуризації великого виробника пива та спиртних напоїв нашим завданням було розробити систему корпоративного управління, яка б належно захистила інтереси одного з акціонерів, який був нашим клієнтом, і в той же час була б прийнятною для інших сторін. В результаті проведеної роботи нам вдалося створити
корпоративну структуру, яка уможливила подальший ріст компанії і ефективно працює вже протягом тривалого періоду часу.
Злиття та поглинання
Злиття та поглинання можуть бути достатньо складними у реалізації в контексті особливостей реалій українського бізнесу та специфіки законодавчого регулювання, особливо коли мова йде про придбання чи продаж стресового активу. Завдяки системному та комплексному підходу, належному плануванню транзакцій та якісній підготовці документів нашій команді вдалося забезпечити успішне придбання в Україні цілого ряду активів для українських та іноземних
клієнтів. Наша фірма не лише бере на себе відповідальність за процес придбання активу, але й тримає фокус на його подальшому розвитку.
Фінанси
Економіка України переживає непростий період, але життя не зупиняється, і бізнесмени продовжують шукати шляхи для розвитку. Іноді для цього потрібно врегулювати відносини з існуючими банками-кредиторами, а іноді необхідно шукати нові джерела фінансування.

За плечима нашої команди успішно завершені понад 40 угод з викупу прав вимоги за кредитними договорами, як правило, високого рівня складності. У тому числі, нам вдалося успішно реалізувати транскордонні угоди з викупу в іноземних інституційних кредиторів прав вимоги до українських компаній. Ми маємо досвід співпраці майже з усіма найкрупнішими, а також з багатьма невеликими банками в Україні, завдяки чому можемо швидко та ефективно
забезпечувати закриття угод, що стосуються фінансування.

Фірма також має досвід фахового проведення due dilligence банківських та фінансових інституцій.
Вирішення спорів
Наша команда допомагає клієнтам швидко знаходити найефективніші рішення, коли вони стикаються з конфліктною ситуацією чи складним судовим процесом. Нестандартний багатосторонній підхід дозволяє досягати поставлених нашими клієнтами цілей.

Для прикладу, юристи нашої фірми зуміли звернути стягнення на іпотечне майно крупного банку у справі, де кредит у розмірі понад 1 млрд. грн. вже був майже списаний з балансу. Інша ситуація, коли наш клієнт інвестор мало не втратив права на земельну ділянку, придбані ним для забудови. Легітимність цих прав стала об'єктом оскарження зі сторони органів прокуратури. Зазвичай ведення такої справи є доволі складним завданням, але ми довели законність прав нашого клієнта та забезпечили можливість забудови ділянки у м. Києві.
Банкрутство та реструктуризація
Реструктуризація кредитної заборгованості не буває простим процесом, особливо коли йдеться про заборгованість розміром понад 1 млрд. грн. Однак, нам вдалося досягнути домовленостей зі всіма кредиторами, на ведення переговорів з якими нас було уповноважено. Цей проект тривав близько 2-х років, проте, завдяки нашим зусиллям, клієнту вдалося вберегти свій бізнес
від агресивних зазіхань недобросовісних кредиторів і в результаті знайти порозуміння з кожним із них.

За останні кілька років ми захистили інтереси наших клієнтів у понад 30 складних справах про банкрутство. Нам вдавалось як добиватись максимального задоволення кредиторських вимог наших клієнтів, так і відстоювати інтереси боржника при спробах недружнього поглинання з боку недобросовісних кредиторів.

Особливо складною була справа про банкрутство виробничого підприємства, де ми представляли інтереси його акціонерів. Це підприємство стало об'єктом рейдерської атаки зі сторони міноритарних кредиторів, які мали на меті заволодіти майном заводу, знехтувавши інтересами акціонерів та інших кредиторів. Завдяки наполегливій роботі нашої команди та прискіпливому ставленню до найменших деталей нам вдалося припинити провадження у
даній справі про банкрутство та відновити контроль його акціонерів над заводом.
Нерухомість та будівництво
Сьогодні ринок нерухомості в Україні знову оживає, проте через складнощі регулювання та постійні законодавчі зміни бізнесмени часто постають перед значними труднощами під час реалізації своїх проектів.

Наша фірма забезпечила повний юридичний супровід будівництва житлового будинку в місті Києві, а також постійно консультує забудовників в регіонах України. Ми успішно завершили цілий ряд угод з придбання та/або здачі в оренду великих нежитлових об'єктів, земельних ділянок та маємо досвід супроводу угод з купівлі-продажу земельних банків.