Юрист
Назар Білоцерковець
Назар Білоцерковець закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою. Працює у фірмі зі студентських років.

Спеціалізується на вирішенні спорів та інформаційному праві. Назар успішно супроводжує проекти найвищого рівня складності у сфері стягнення безнадійної заборгованості та захисту права власності.
Усі статті автора

В українській судовій практиці буває, що обґрунтоване, правильне судове рішення може бути скасовано лише через неправильно вибраний суд для подачі позову. На сьогодні така помилка спричинена двозначно сформульованими нормами закону. Чи зможе новий Кодекс з процедур банкрутства, який Рада прийняла за основу два дні тому, усунути цей недолік у законодавстві?

Як новий Кодекс України з процедур банкрутства спрощує механізми запуску процедури банкрутства для компаній

Витребування майна з незаконного володіння є одним із найбільш дієвих способів захисту права власності у випадку, коли власник втратив своє право володіння на майно, після чого воно було неодноразово відчужено.

Підприємець, втративши на певний час нерухомість, ризикує її не повернути, якщо незаконний володілець встигне перебудувати споруду. Проблема складна, але не безнадійна.

Хоч іпотека вважається чи не найефективнішим способом захистити фінанси кредитора, тут існує чимало "схем". Юристи фірми "Селепей, Волковецький і партнери" про те, як кредитним установам убезпечити себе від недобросовісних боржників

Чи може кредитор набути право власності на заставне майно?